MUTLU OLMAK İÇİN “ŞEHRİ HİSSETMEK“ GEREKİR

Bir sabah güneşi pencerenizi aydınlattığında dışarıya bakarsınız. Ayrıcalıklarınız ve uçsuz bucaksız bir şehir karşılar sizi. Dönüp yaşam alanınıza baktığınızda hatırlarsınız. ‘Şehri hissetmek bambaşkadır.’

İstanbul’un parlayan bölgesi Güneşli’de Luxera imzası... Luxera Güneşli. Ayrıcalıkları ve ulaşım avantajlarıyla sizi çok özel hissettirecek.

 

RAHATLIĞIN ŞEKLİNİ “SİZ SEÇİN”

Ferah bir yaşam alanında özgür hissetmek gerek. Luxera Güneşli’de hepsi birbirinden konforlu daire seçeneklerinde evinizin boyutlarını dilediğiniz gibi seçin.

Bir blokta toplam 70 dairenin bulunduğu Luxera Güneşli’de 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerde ferah bir yaşam alanına kavuşun. Ayrıca hemen aşağıdaki 4 mağazasıyla alışveriş keyfine istediğiniz an ulaşın.

 

SOSYAL VE “SAĞLIKLI GÜNLER SİZİN“

Günün ilk ışıklarıyla maraton başlıyor. Çünkü Luxera Güneşli’de herkes sağlıklı bir yaşama geçiyor.

İster fitness salonunda tazelenin ve sosyalleşin, ister saunanın keyfini çıkarın. Luxera Güneşli mutlu insanları bir araya getirmek için çalışıyor.

 

HER YOL “ŞEHRE AÇILIR “

Evinizden çıkar çıkmaz tüm şehir karşılıyor sizi... Çünkü Basın Ekspres’in yanı başında, TEM ve E5’e 5 dakika mesafede yolunuzu kendiniz seçer, istediğiniz yere kolayca gidersiniz.

Tercihiniz toplu taşımadan yanaysa en güzeli yanı başınızda. Yürüme mesafenizde yapımı süren metro ile ulaşım alternatifleriniz arttıkça artıyor. Luxera Güneşli’de herkes metro ayrıcalığını yaşıyor, tüm şehre uzanan metroyla zaman kazanıyor.

BİLGİ FORMU